Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » 100 NX klub » Srazy




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 5:02 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 22, 2008 12:28 pm
Příspěvky: 159
Bydliště: Peč, Dacice
co se tyce me osoby (nebudu mluvit za jine) jel byc na cele 3 dny, ale nevychazi mi prachy za prve stavim konecne garaz abych mel NX konecne kam schovat a makat na nej a za druhe nam krouhli vyplatu na minimalku. tak proto jsem zvolil vychodisko se prijet podivat na sobotu.

for bucis: pokud fakt pojedes dej vedet a radi se v sobotu zastavime

jinac se uvidi jak to teda dopadne ale tak ci onak pokud se sraz odlozi ci presune tak pokud mi to vyjde s penezi urcite prijedem.

a jinak neco domluvit je relativne vsude hrozne. Nevim co je takovy problem se dohodnout tady v mistnim klubu taky nemaj prachy tak hold jsme dohodli nakou alternativu, ale k tomu je potreba komunikace tady kolem a kolem pise max 8 a kdyzto clenu klubu je +-30 nereknu kdyby ja nevim se nezucastnilo 3-5 aut a nepocitam slovaky ty to maji opravdu daleko. kazdopadne kdyz to nekteri budou brat takhle tak to pujde leda tak do kytek.

je to pouze moje uvaha a nechci se nikoho dotknout (vim ze nekdy to nemusi vyjit na 100% ale da se to nak resit) a taky vim ze se tu nekteri snazi ale to vse bude h.v.n. platny kdyz se nedokazem domluvit

hou domluvil jsem :driver:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 5:17 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Michale, nejsi sám, koho mrzí to, že se nejsou lidi z klubu schopni domluvit ani na jednu akci v sezóně... Srazy jsem vždycky organizoval rád, byla to zábava a pak ten výsledek vždy stál za to... Ale v poslední době se dost lidí v klubu hodně změnilo, začaly s nimi být problémy a promítá se to zjevně i do jiných oblastí... Sám víš, že jsem rozesílal spoustu e-mailů s informacema o srazu apod. Ale reakce byly mizerné... U některých lidí to chápu, nemají peníze, dělají na autě apod. Ale stejně jsem na tom i já - peněz málo, protože někteří lidé z klubu mi dluží nemalé tisícové částky, auto mám v tuhle chvíli rozdělané a i přesto jsem zkoušel zorganizovat sraz... Ale zjevně bez nějaké rozumné odezvy a reakce... Dost mě to mrzí, že se lidi takhle mění... :roll:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 5:36 pm 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 02, 2008 12:22 pm
Příspěvky: 1494
Bydliště: Sokolov
Bučis: neboj mi Tě samotného nenecháme ,pokud pojedeš ,přijedeme za Tebou.Samo budeme rádi když tam budou i ostatní ale Thomasi 17 srovnej si to v hlavě.Promiň,ale jedu ,nepojedu ,možná ,nevím tak se chovaj lidi kteří se nikdy v životě nedokážou rozhodnout a ne normální dospěli lidé.

Editovala jsem aby bylo jasno koho tím myslím.

_________________
Adrenalin pro můj život...

Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 5:46 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
For Bucis: Míšo tys mě špatně pochopil, co vím tak jedinej ty ted s VDF jedeš ty možná Ferda, jinak od tam tud co vím ja už nikdo nejezdí, vím že pro tebe je to štreka to sáme pro brnáky a jiné lidi, ano já to mam cca 15km do kempu ale zato já nemužu že to mám takovej kousek :(.... ale i kdyby byl sraz u vás v VDF tak bych dorazil, i kdybych měl jet z litrem v kapse ;).

Ano psal jsem že stále nevím, neboť i já si už platím věci na auto, a jiné věci, tím pádem čekám teď na výplatu jako asi věčina z nás. Nemyslel jsem nic špatně, já rád dojedu i kdyby jsi tam jel jenom ty, tak se seberu a dovalím na celé 3 dny, prostě já + kámoš na NX sraz nebo Bučis sraz jedem.


To Wossik: ja jsem ti odepisoval na e-mail že bych měl dorazit a že jen potřebuju vědět kolik za chatku pro 2 osoby. odezva 0 a ani se nedivím když je to takové jaké je :(.

A jinak s tebou Honzo souhlasím, když si to tady kolikrát pročítám i SVOJE názory tak i JÁ sám na sobě vidím to jak jsem se změnil. ale bohužel mění se každý :(


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 6:08 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
2 Thomas17: To, žes psal, že pojedeš, to jsem postřehl, ale e-mail s dotazem na cenu ubytování mi nepřišel... Vím, že se mě někteří lidé ptali a těm sjem posílal odkazy na www stránky kempu, kde je komplet ceník... Ale u tebe jsem tento dotaz opravdu nepostřehl... :roll: Pokud je chyba na mé straně, tak se omluvuju... Ale co se mě lidi ptali, tak jsem odepisoval...

Jinak s tou jízdou... Japo může potvrdit, že loni, kdy byl o sraz zájem a prostě to vypadalo fakt dobře, tak jsem neváhal jet i týden před srazem zvlášť do Litomyšle domluvit osobně chatky ještě a projet trasu spanilé jízdy, aby bylo vše OK. A nelitoval jsem projeté nafty a času a to to mám do Litomyšle 130 km tam a 130 zpátky a spanilá jízda byla taky dobrých 25 - 30 km... :roll: Ale to byl fakt zájem, lidi se hlásili a prostě bylo to trochu jiné... S takovýmto přístupem lidí ani nemám moc chuť vůbec se snažit... :roll:

Zvláště s tím, jak se někteří lidi chovají, každej vidí jen chyby a nedostatky, nadává, ale málokdo ocení to množství práce a času... :roll:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 6:35 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Wossik: tak jsem koukal do e-mailovýho klienta a ten zmetek mi zase neposlal e-mail :-/ mě to někdy blbne, takže chyba je na mé straně :( takže to se omlouvám já :) ty se nemáš za co omlouvat.... jinak mi řekni kolik je aspoň cena za jednu noc cca :) nebo odkaz na kemp :) a nebo ja si tam můžu sjet:):D:)

Jinak pokud potřebuješ z něčím pomoct tak se ozvy ;) když mě zaúkoluješ jsem jinak ochotnej sjet i do Litomyšle abych tam domluvil ty chatky místo tebe... :) vše je o domluvě přeci jen já to mám kousek :) a není problem domluvit i Sálonek v hospodě :) U Kolji :) vaří tam opravdu výborně a není to jako u Medvěda, s rodinou tam chodíme pořád na oslavy atd.... takže když se bude vedět cca počet lidí a kdy by jsme tam dorazily vše nachystají a udělají :) jsou velice ochotní :)

Takže kdyby bylo cokoliv potřeba jsem na FB nebo tady :) a nebo e-mail :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 10:22 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Lidi, no tak :) nevím jak vy ale já se na Sraz těším :) vždyť je tam parta báječných lidí :) vím že někteří se mezi sebou nemusí stejně jako vy mě nebo podobně. Ale já mám zájem uskutečnit tento sraz :) za poslední 2 roky co jsem v tom to klubu tak jsem dostal plno lekcí a hlavně jste mě něco naučili :) a to že je jedno kolik komu je, ale že se dokážem bavit bez rozdílu na tom kdo jaký jsme :) a Hlavně jste mě donutili k tomu abych nebyl takovej sobec, tak pojďte udělat 3 ročník báječnýho srazu(v Litomyšli) jinak již 4 sraz NX klubu :) :)

Co vy nato ?:)


Prosím tedy ještě jednou o závázné vyjádření kdo pojede na 100% plus teda jestli celý víkend a nebo jenom sobota :)

Jde o to aby Honza nemusel letět až z brna tak to jinak oblítám já jako místní :)

A taky bych rád zašel někam v sobotu na dobrý obídek :) osobně doporučuji Restauraci u Kolji lepší než vloni u Medvěda :)

A hlavně když budu vědět že nás bude cca 15 lidí zamluvím sálonek kde budem jenom my jako klub :) a žádná veřejnost :)

Takže já se hlasím že na sraz jedu + 1 osoba semnou


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 10:30 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 25, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 849
Bydliště: Varnsdorf-city
Wossa už sem dával seznam kdo jede, ale je aktivita z tvojí strany ok :)
Horší je, že Wossik obesílal emaily zřejmě více členům - nečlenům a nic, takže tahle výzva je zase jen pro ty, co chodí na forum...
Uvidíme se na srazu čaves :)

_________________
Obrázek Nejdůležitější je hmotnost...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 10:33 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
koukal jsem nato :) pokud plati to že jedou ti co jsou hlášení a každej bude mít k sobě jednu osobu tak jsem napočítal 16 lidí :) cca :)

Jinak ja nemam na všechny E-mail a kdo chce tak se ozve :) ja tam budu :) a s tebou pocitam Bucis :)


Ale normalni asi tedy zajedu ke Koljovi dam tam rezervaci na sobotu cca 20-25lidi ze nas bude... a kdyz nas bude min nicemu to nevadi.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 11:01 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 08, 2007 5:34 pm
Příspěvky: 2035
Bydliště: Bystrice nad pernstejnem
ja opravdu nevim uz sem psal wosikovi ceka me moc prace kdyz by byla mala sance zehnat penize tak jedem


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: pon črc 05, 2010 11:03 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 08, 2007 5:34 pm
Příspěvky: 2035
Bydliště: Bystrice nad pernstejnem
bouzel musim koupit co2 abych vyvaril aspon prahy aby auto udelalo stk


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: úte črc 06, 2010 6:58 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
2 Thomas17: Díky za ochotu... Ubytování se bude řešit elektronicky, takže to není problém, ale s tou rezervací místa na oběd to není špatná idea... Jak bude znám přesný počet lidí, dám vedět...

2 Bučis: Bohužel máš pravdu... Když nereagovali lidi na e-maily, tak na forum nezareagují... A těch e-mailů jsem psal hodně... :roll:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: úte črc 06, 2010 7:40 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Wossik: pro tebe cokoliv :P:) takže rád budu nápomocen v čem bude třeba stačí říct :) já mam času až moc :)

O.K. chtělo by to aspoň tyden před srazem už vědět počet atd... :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: úte črc 06, 2010 7:59 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Hih, to zbožné přání vědět týden před srazem konkrétní počet lidí, jsem měl vždy... :lol:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubový sraz 23-25.7.2010
 Příspěvek Napsal: úte črc 06, 2010 8:02 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
:D no jasny :) tak uvidime :) tak by neměl být problém, ale jen aby pro někoho to nebylo drahy :P.... ale za sálonek si myslím ani nic neučtují ale to si nejsu jist :)


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Obsah fóra » 100 NX klub » Srazy


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz