Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Servis » Technika a servis




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:13 pm 
Offline
NX maniak

Registrován: čtv dub 10, 2008 4:48 pm
Příspěvky: 257
Brouček píše:
Já to četl a dvakrát.Dokonce vím o co jde.Když budeš jezdit normálně,rozjedeš se i s původním diferákem jako každý z nás všech,co tyhle auta mají.Já mám dvě a představ si,že s nima umím jezdit i v zimě.Ale je každého věc co si tam dá.Udělej si klidně čtyřkolku.Myslím že je zbytečnost se v tom hrabat,když to jezdí.Ale jak říkám,každého věc.


:D Nikdo nepsal, ze nejde jezdit nebo ze v zime je problem.. samosvor pomaha jizdnim vlastnostem a auto je v zatackach rychlejsi. To je pro ty, co s autem opravdu jezdi a ne se jen vozi. :wink:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:14 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
jagy píše:
Brouček píše:
Já to četl a dvakrát.Dokonce vím o co jde.Když budeš jezdit normálně,rozjedeš se i s původním diferákem jako každý z nás všech,co tyhle auta mají.Já mám dvě a představ si,že s nima umím jezdit i v zimě.Ale je každého věc co si tam dá.Udělej si klidně čtyřkolku.Myslím že je zbytečnost se v tom hrabat,když to jezdí.Ale jak říkám,každého věc.


:D Nikdo nepsal, ze nejde jezdit nebo ze v zime je problem.. samosvor pomaha jizdnim vlastnostem a auto je v zatackach rychlejsi. To je pro ty, co s autem opravdu jezdi a ne se jen vozi. :wink:

Jasně a pro Ty co maj křížky v zatáčkách.Chlapci přemýšlejte trochu.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:16 pm 
Offline
Nováček

Registrován: stř pro 09, 2009 9:47 am
Příspěvky: 15
ok, aby som to uviedol na pravu mieru. To auto chcem na amaterske preteky (autoslalom, vrchy...) preto by som bol rad keby to samosvor malo, pretoze kazda sekunda je dobra a hlavne pri slalome je vela zakrut a vyjadov z nich...
Nerozhodujem sa pri kupe len podla diferaku ale je to tiez jeden z faktorov a stale som mal nad tym otaznik, tak som to proste chcel vediet. Ja teraz nevravim ze je to najdolezitejsia vec a ze sa bez toho neda jazdit...len som to proste chcel vediet


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:18 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
miroo píše:
ok, aby som to uviedol na pravu mieru. To auto chcem na amaterske preteky (autoslalom, vrchy...) preto by som bol rad keby to samosvor malo, pretoze kazda sekunda je dobra a hlavne pri slalome je vela zakrut a vyjadov z nich...
Nerozhodujem sa pri kupe len podla diferaku ale je to tiez jeden z faktorov a stale som mal nad tym otaznik, tak som to proste chcel vediet. Ja teraz nevravim ze je to najdolezitejsia vec a ze sa bez toho neda jazdit...len som to proste chcel vediet

Myslel jsem si to.Tak proč to nenapíšeš hned Ty trubko.Hodně příspěvků by se nemuselo psát.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:21 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
A o tomhle se bav s Jagym.Až budeš potřebovat jak opravit regulaci topení,potom přijď sem,to zase Jagy neví. :D :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:30 pm 
Offline
Nováček

Registrován: stř pro 09, 2009 9:47 am
Příspěvky: 15
Ved ja som sa len pytal ze ci ma alebo nema samosvor. Ked sa potom zacal niekto pytat na co to je a tak... tak som len odpovedal...Nemusim hned pisat cely moj zivotopis ked chcem vediet jednu informaciu hadam nie? :-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:33 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
Tak se uklidni a bombarduj Jagyho.On Ti poradí.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:36 pm 
Offline
Nováček

Registrován: stř pro 09, 2009 9:47 am
Příspěvky: 15
Ved ja som kludny a ani sa nehnevam na nikoho, ja som rad ze mi niekto napisal a sa mi venoval, dakujem. A dufam ze v buducnosti ked budem nieco potrebovat mi zasa niekto poradi, alebo ja poradim a pomozem ked budem moct a vediet...
Vyzera to ze je to tu celkom fajn komunitka ludi


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:38 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
miroo..,nediv sa,mal si to napisat hned,na jake ucely...,pretoze to nie je bezna otazka pri kupe jazdenky na beznu jazdu...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:44 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
miroo píše:
Ved ja som kludny a ani sa nehnevam na nikoho, ja som rad ze mi niekto napisal a sa mi venoval, dakujem. A dufam ze v buducnosti ked budem nieco potrebovat mi zasa niekto poradi, alebo ja poradim a pomozem ked budem moct a vediet...
Vyzera to ze je to tu celkom fajn komunitka ludi

Proboha všechno je myšleno v legraci,tak to tak ber. :P


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:50 pm 
Offline
Nováček

Registrován: stř pro 09, 2009 9:47 am
Příspěvky: 15
podla mna Nissan 100NX 2.0 GTi malokto kupuje ako jazdenku na beznu jazdu, podla mna je to celkom zihadielko :-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:53 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
miroo..,si prvy,co to berie na zavody a ak si tu vsimnes,polovica ma GT-icka hlavne na jazdu...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:56 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
miroo píše:
podla mna Nissan 100NX 2.0 GTi malokto kupuje ako jazdenku na beznu jazdu, podla mna je to celkom zihadielko :-)

Všichni ho máme na běžnou jízdu a žihadlo to je,to si piš. :bedny:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:56 pm 
Offline
NX maniak

Registrován: čtv dub 10, 2008 4:48 pm
Příspěvky: 257
I p. Slovacek to jezdi na vrchach. Problem je v tom, ze si to kupujou hlavne lestenkari, co nevi, co to auto vlastne umi. :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samosvorny diferencial
 Příspěvek Napsal: stř pro 09, 2009 5:58 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
jagy píše:
I p. Slovacek to jezdi na vrchach. Problem je v tom, ze si to kupujou hlavne lestenkari, co nevi, co to auto vlastne umi. :D

Ale no tak.Víš jaký je to hezký pocit to natřít třeba TTčku a nebo jinejm a novějším autům?


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Obsah fóra » Servis » Technika a servis


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz