Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Servis » Tuning




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv srp 14, 2008 12:15 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
Thomas17 píše:
proste chci takovy repro aby to hralo dobre a byla hudba hlavne dost slyset :) a myslim si ze tyhle repro by nebyli spatny co myslite ?

ja spis nakupuju v revilohifi.cz maji tam perfektni veci v akci.. treba znacka power bass koukni na vyrobky v akci a tam maji sadu repro za 3000 v super kvalite jinak radio kenwood neni nejhorsi.. a subac vybirej hlavne podle toho jakej budes mit zesik.. ono je hezky mit 2000rms ale k tomu potrebujes monoblok kterej to uzivi tak 15 000kc a taky kabliky ktery uzivi monoblok.. to je tak 4000 jen za kabliky a pak pocitej s tim ze jeden kapik nebude stacit a taky asi lepsi baterku..:-D mno.. lepsi je neco decentnejsiho.. dobrej 4 kanal 4*60rms a monoblok tak 400rms a dobrej subac a ver mi ze budes king i tak..:-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv srp 14, 2008 12:45 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
jasny :) tak ja zatim mam zesik 4kanal o vykonu max 1000W... ae ja ted chci hlavne vyresit ty repra... a co rikas na ty repra ? od Ground Zera dobry ? nebo tak primereny ?


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv srp 14, 2008 1:18 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
takze jsem koukal na ty stranky co tady psal tajwan...

a premyslim jeste o tehle repro

Crunch MXB 693:
?pičkový příkon: 300 W
Trvalý příkon RMS: 150 W
Impedance: 4 Ohm
Rozměr basového reproduktoru: 6x9"
Montá?ní otvor: 222x154 mm
Montá?ní hloubka: 86 mm

Cena : 2500,-

a nebo jeste tyto repro

Crunch GTR 693i old series:
?pičkový příkon: 500 W
Trvalý příkon RMS: 100 W
Citlivost: 92 dB/1 W/1 m
Impedance: 4 Ohm
Frekvenční rozsah: 44Hz - 21kHz
Rozměr basového reproduktoru: 6x9"
Montá?ní hloubka: 74 mm
Průměr tweeteru: 12 mm

Cena : 1800,-

Co si o tom myslite ??? ktere by jste brali vy ??? opravdu chci kvalitu :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 11:27 am 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
Tohle ti nikdo chlapce nerekne.. kazdy budou hrat trechu jinak ..zalezi hlavne na tom jakej zesik na ne budes mit...:-) :wink:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 1:47 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
jj :D jasny.. ja uz asi vim jaky si koupim :) takze to je ok :) a pak si koupim poradnej zesik :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 3:30 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 15, 2008 8:49 am
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Kdy? si vybírá? repra, tak je důle?itý koukat mimo výkonu RMS taky na kmitočtový rozsah (čím men?í hodnotou začíná,tím hlub?í basy ti zahrajou) a na citlivost - čím vět?í číslo tím lep?í.

Moje osobní rada je - pořiď si nejdřív kvalitní (koukni na testy v časákách auto-hifi....) komponentní 16,5 cm repra do předních dveří (samozřejmě s nastavitelnejma výhybkama a dobrejma vej?káčema), vytlum dveře!!! (nebo je?tě líp, kdy? má? odstrojený auto kvůli tomu zavařování, tak rovnou celý auto) - doporučuju nakupovat tlumící matro? u německejch soudruhů -tady je to pekelně drahý, a teprve potom kupuj dal?í repráky do plata (u? ti bude stačit jeden pár oválů 6 x 9") , subwoofer a zesíky.
Bude? mít opravdu kvalitní hudbu v autě - nebude ti to muset řvát jak na lesy (pokud to neni prvotní záměr), ale kdy? si bude? chtít pokecat s tou kočkou co pojede vedle tebe, tak neusly?í? ani sám sebe, a ty nebude? muset poslouchat to její - brzdi!!!!!!, proč jede? tak rychle????? atd. :roll:
Podle toho, jak pí?e? co v?echno chce? do toho auti nacpat, tak počítej nejenom s vět?í baterkou, drahou kabelá?í, ale taky bude? muset vyměnit alternátor za silněj?í.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 3:54 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
no stim pocitam ze silnejsi baterkou a i z altikem.. jenomze ty vole davat silnejsi altik to bude jebacka... jako do dveri uz planuju taky nejaky :) a odtlumit taky.. ae to musi byt nejakej matros ne ?? a jakej nejlip ?? ja kdyz jsem se bavil z borcema jinejma tak rikali ze staci i nejaka pena nebo co.... a ja jako budu asi kupovat repro od Tajwana do zadu ty soboofery :) plus ty repra do plata.. a jeste vedle sedacek a ve predu vymena.. a myslim si ze bohate bude stacit silnejsi baterka.. a kapacitator :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 3:59 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
..mno souhlasim s tim co psal prochin kdyz poridis kvalitni kompa dopredu a tripasma dozadu.. nebudes potrebovat vic dalsich nesmyslu jako jsou 4 repra v plate atd.. ale ta vymena altiku atd..to je zbytecny pokud nepujdes pres 1000rms.. Ja sem s NXkovym altikem byl dycky spokojenej:-)
nejdriv sezen zesiky pak k tomu vyber repra.. a pak kabely..:-)o to ostatni.. jinak me v nxku rachtalo snad uplne vsechno.. vytlumit jde fakt tezko.. a bude to pekne drahy..


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 4:41 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
premyslim nad tim tvym zesikem na ty woofery... a pak sehnat jinak jeste jeden jiste na repro :) a pichnu bych tam asi i ty co by byli vzadu vedle sedacek :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 11:08 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Ono je to v?echno se v?ím - samozřejmě kvalitní rádio, slu?nou kabelá? a pak samo dobrej zesák a pak u? je to na reprech. A ani pak to není jen o tomhle v?em, ale o tom vytlumení. To taky budu muset poře?it, proto?e mi vibruje buď SPZ nebo zadní nárazník, kdy? mi duní subwoofer, tak?e to celé budu rozdrbávat potom. :roll:

No, co vím, tak Crunch má Mr.Ninja a chválil si je. O nikom jiném, kdo je má, nevím. Tak?e dál reference ti neřeknu. A? se dostanu k zapojení těch JBL, tak samo hodím reference. :wink:

Jinak taky nakupuju v ahifi. :wink:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát srp 15, 2008 11:49 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
No honzo to me taky delalo kdyz jsem tam mel ten svuj woofer ze mi vybrovala spz.. samorezjme ja mam ted vyhodu ze mam rozebrany NX jako ve vnitr sunadnej tapec atd... takze planuju odtlumeni.. jak budou penize.. vsechno bude tohle chci udelat jeste nez do budu davat do kupy.. jinak premyslim o odkupu od Tajwana o jeho hifi.. a nebo jsem nasel jeste jednu slusnou bedinku z dvema woofry jsou u toho diody co blikaj dle hudby :) takze ted premyslim a vazim pac dat 7 000,- a nebo 700,- je velkej rozdil :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: sob srp 16, 2008 10:08 am 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
Jestli chces vyhodit 700za bedynku s "woofery" tak pak budes vsem k smichu... mno radsi nic no comment, myslim ze svitici napis kicker udela vetsi dojem:-Duz jen kdyz sem ho nesl do opravy do hifi shopu tak mi ho chvalili ze takovy klenoty tam moc casto nemaji..:-)uz jen pojistky 3*40A ti ukazou jakej ma zesik vykon.. :oops:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: sob srp 16, 2008 11:16 am 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
jasny :) hele psal jsem ti e-mail a jsem spis pro to tvoje hifi.. musim se jeste domluvit s tatou a chce videt hlavne fotky jak to vypada :)


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Servis » Tuning


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz