Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Servis » Tuning




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 11:56 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
to bude prdel tohle delat.. musim si na tom nechat zalezet :) ale stejnak nejdriv musim dodelat toho VW GOLFA 2 co ho mam rozebranyho na dilne.. pak zacnu plne makat na NX :) joo a s tou vyvarkou to vypada jak ?? jinak odpoved hod do myho topicu pls


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: stř črc 23, 2008 11:33 am 
Offline
Fanda NX

Registrován: pát kvě 02, 2008 8:42 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratislava
nooooo ja som tam pred par tyzdnami montoval 16tky bostony, vymontoval som tu plastovu volovinu kupil zopar medzikruhov a pekne padli a este som trosku obrezal tapacir tu vnutornu vlozku a krasne to tam padlo :) len dnes idem skaknut do rakuskeho forstingeru kuknut dake radio


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: stř črc 23, 2008 12:17 pm 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 10, 2008 9:43 am
Příspěvky: 449
No v?ak... topovídám, vejde se tam prakticky cokoliv, akorát to chce trochu zručnosti :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv črc 24, 2008 10:10 am 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 15, 2008 8:49 am
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Zdar pánové,

já jsem montoval do dveří tyhle: http://www.autohifi-jean.cz/index.php?m ... ucts_id=31

jen ten star?í typ s tro?ku jinejma výhybkama a jinejma vej?káčema. (Stály tehdy 4800,-Kč :evil: ) Při montá?i jsem musel vyříznout kus toho krycího tapicírunku a je?tě jsem z MDFky vyfrézoval 18mm vysoký středící krou?ky, proto?e ne?lo sjet oknem a? dolu - nará?elo mi sklo do hrany magnetu - a to jsou ty repra jen 50mm hluboký!!!! :evil: Vej?káče mám dole u A sloupků a vzadu jen ty seriový Clariony, který mám tak cca 14dní vytlumený - udělána v tom prostoru za nima "ozvučnice" vytlumená molitanem - rozdíl je dost velkej - nic nedrnčí, sná?ej "velký" zatí?ení od rádia a basujou tak o půlku líp.
Nemám v autě zesík, mám neznačkový rádio, který ty basy fakt moc neumí, ale ozvučení auta je slu?ný, čistej zvuk, lokalizace scény je super, jen se chystám pořádně vytlumit dveře - jsou stra?ně velký a neutěsněný, tak?e ty AXTONy jsou tak na 50% basový účinnosti, proto?e se nemaj do čeho opřít. Chystám se (kdy? čas a peně?enka dá), udělat zástavbu do kufru s jednim (dvěma - zase ty prachy) :D 20cm subwooferama napojenejma na zesik (zesiky). Chci je zadělat do těch postraních prostorů za podběhama - ?ádný samostatný basový bedny, co mi zaberou půlku kufru, proto?e ten vyu?ívám do posledního litru objemu - jezdim se potápět a místa neni nazbyt. Bassreflexový nátrubky by měly ústit do kabiny vedle plata, který měnit moc nechci a u? vůbec do něj montovat repra - vzhledem k tomu, ?e vzadu nejsou opěrky a uchycení plata je dost fórový, tak mít pak za sebou "gilotynu", která je dost tě?ká a při bouračce.....:pray: :sebevrazda: :devil: :wall: no nic pro mě :mrgreen:

To? v?e k mému audiu.

Hawk - dopsal jsem :smoke:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv črc 24, 2008 11:13 am 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 10, 2008 9:43 am
Příspěvky: 449
No... myslím si, ?e bude? muset dát men?í průměr, aby to mělo dobrej zvuk, musí? mít odpovídající objem ozvučnýho prostoru a to ti ten kousíček místa za kolem nedá. Jinak přední repra má? dobrý :-) Ale já si asi v?ude dám ty ovály.. přece jenom s nima mám lep?í zku?enosti :D A s tou zvukovou izolací to vymyslim, a? to budu dělat, teď se mi nechce :lol:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv črc 24, 2008 12:12 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 15, 2008 8:49 am
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Jinoch píše:
No... myslím si, ?e bude? muset dát men?í průměr, aby to mělo dobrej zvuk, musí? mít odpovídající objem ozvučnýho prostoru a to ti ten kousíček místa za kolem nedá. Jinak přední repra má? dobrý :-) Ale já si asi v?ude dám ty ovály.. přece jenom s nima mám lep?í zku?enosti :D A s tou zvukovou izolací to vymyslim, a? to budu dělat, teď se mi nechce :lol:


Jsou 20cm subwoofery, kterejm při bassreflexový ozvučnici stačí cca 15 - 17 l objemu, a to tam při tro?e ?těstí vykouzlim.
Ovály jsou dobrá věc, proto?e mají vět?í kmitací plochu, tak?e, jak řikaj americký gringos - objem ničim nenahradí? :wink: a basujou líp.
Stejně bych nejrad?i udělal celý doorboardy, ve kterejch bych nechal ty 16 Axtony a je?tě bych do ka?dejch dveří přidal jeden kickbass. Pak to chce jeden 4-kanál zesík na předek + jeden 4 kanál na subwoofery (v případě jednoho subáče by zbylo na zadek, kam chci tak jako tak dát ty samý 16 cm Axtony co mám vpředu, jen na ně musim udělat spe?l ozvučnici a dr?ák - ten po těch sériovejch clarionech se hodí tak akorát jen a pouze zase na ně + upravit ten vyboulenej plech na podběhu, aby se tam ve?el ten magnet)

Jen?e to je vize a nejsou na tohle zrovna volný pra?ule - těď potřebuju komplet podvozek (mám v merku stavitelnej) + ve?kerý ramena předek a zadek.

Jóóó auti k nezaplacení...... :oprava: :lol:


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Obsah fóra » Servis » Tuning


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz