Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Servis » Tuning




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: stř črc 18, 2007 11:55 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 01, 2007 3:14 pm
Příspěvky: 219
Bydliště: Ústí nad Labem
udělej bilbordy hezky do lamina a do barvy a nebude problém a bude to vypadat moc hezky:)

_________________
Nissan 100nx 1.6 16V - SPL


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv črc 19, 2007 7:29 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 22, 2007 4:39 am
Příspěvky: 446
Bydliště: Brno
2Sulaco: jako ty moje repraky by roznesl aji babiccin starejn trazistor... Jsou to relativne kramy... v podstate asi ta zvukove nejhorsi serie od blaupunktu... jejich vyhoda je jedina a to ze jsou to "slimy"

Ja jsem nikdy nerekl ze Ground Zero je spatna znacka, tak se nemusite hend vzrusovat... ja jen rikam ze bych moc neveril reprakum 6x9 ktery stoji 1168Kc za par... to bych se radsi podival po nejake vyssi tride rovnou... tod vse

_________________
Francouzska zabozroutska mrdka: Peugeot 206


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv črc 19, 2007 10:15 pm 
Offline
Zkušený NXák
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 01, 2006 2:33 pm
Příspěvky: 194
jo tedka myslí? ty ovaly ?


1 390 Kč s dph ! :lol: :lol: :lol: jinak zkus si poslechnout tvoje ! a pak ty GZtka a mo?ná změní? názor ! já nesly?el tvoje tak nemů?u pomlouvat ! ale já znám ty moje a myslím ?e sou super a jestly je tam rozdíl cca 400kč tak to u? moc není

_________________
Fiat BRAVA 1.2 16V

www.darkness-tuningclub.ic.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: čtv zář 06, 2007 6:48 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
hepa píše:
jo tedka myslí? ty ovaly ?


1 390 Kč s dph ! :lol: :lol: :lol: jinak zkus si poslechnout tvoje ! a pak ty GZtka a mo?ná změní? názor ! já nesly?el tvoje tak nemů?u pomlouvat ! ale já znám ty moje a myslím ?e sou super a jestly je tam rozdíl cca 400kč tak to u? moc není


no ja mam ovaly magnaty 3 pasma.. 270w.. a zalezi hodne na radiu jak bysujou.. mel sem na nic tri radia.. a nejlip hrajou na bloupunktu..bez zeislovace a skacou jak svine:) ve predu mam mini repraky 2*120w..a dohromady to hraje dobre..ale chce to aspon tubu nebo nejakej subac aby to hralo este lip:-) :lol: jinak se za tebou nikdo neotoci:-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: pát zář 07, 2007 9:25 pm 
Offline
Zkušený NXák
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 01, 2006 2:33 pm
Příspěvky: 194
jo já radio Pioneer 4x50W ! ve dveřích chrastítka tak?e skoro v?echen výkon de do oválů a jak pí?e? i mě skáčí dobře ! a duní to docela dost ! tak?e a? budu kupovat mám vyhlídly Pioneery do dveří tak budu muset napojit Pioneery ze dveří na radio a ovaly u? přes zesik.. proto?e by to bylo málo výkonu...

jinak v plánu je zesik a asi tuba.. ale to jako změny n azimu

_________________
Fiat BRAVA 1.2 16V

www.darkness-tuningclub.ic.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: sob zář 08, 2007 9:00 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
hepa píše:
jo já radio Pioneer 4x50W ! ve dveřích chrastítka tak?e skoro v?echen výkon de do oválů a jak pí?e? i mě skáčí dobře ! a duní to docela dost ! tak?e a? budu kupovat mám vyhlídly Pioneery do dveří tak budu muset napojit Pioneery ze dveří na radio a ovaly u? přes zesik.. proto?e by to bylo málo výkonu...

jinak v plánu je zesik a asi tuba.. ale to jako změny n azimu


no estli si koupim subwoofer tak k tomu beru i zesik a zbytk necham pres radio.. nerad bych ohluchnul..a chci aby to jen prijemne dunilo..:-) ne nejaky masaze zad jak ma bracha v mazde xedos 9..:-D :roll: subwoofer 2*600w a zesik na 1000w a jinak ma seriovy audio..masakr mno..:-) ale nemam tak velkej kufr jak on.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: stř čer 25, 2008 8:35 am 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 10, 2008 9:43 am
Příspěvky: 449
No, toto bych poupravil. Mám woofer Magnat NeoForce 2100 a je to 2x300W RMS nebo 1x600W RMS. Jsou tam dva 10" repro 8) Va mazdě sice jsou ostatní repra sériový, ale v?echny 4 jsou ovály 5"x7,5" nebo tak nějak tu?ím, tak?e to hraje hodně solidně. Dal?í věc je, ?e teď woofer vozím ve Fiestě, kam jsme koupily dozadu taky třípásmový ovály 7"x9", ale taky mají frekvenční rozsah asi od 50Hz.
Jinak pánové, co se týče kvalitního audia, tak předev?ím je to znát na kvalitě roproduktorů. Ty Vám slu?ně zahrajou i se Sencorem (např.) Ale pak poznáte, ?e s lep?ím rádiem hrajou čím dál lépe. Tak?e ono je to jedno s druhým.
dal?í věc je, ?e reproduktory musí být !!!PRECIZNĚ!!! usazený, jakmile nesedí, nebo jsou je pod nima i malá díra, tak hrajou tak, ?e Vás to akorát nas*re. (viz. u tajwana v autě).
No a v poslední řadě si dát bacha na polaritu, aby bylo "+" na "+" a "-" na "-". Jinak budou hraát malinko ti?eji a zvuk nebude tak sytý! Mám to v?echno vyzkou?ený, tak?e myslím, ?e vím, jak by to mělo být.. Jo a ne nadarmo se říká, čím vět?í, tím lep?í (i kdy? má stejný, nebo o něco men?í výkon, ne? ty malé repra).
A dal?í věc, kterou mám odzkou?enou, je dobré si koupit, by? i malý woofer s malým levným zesikem, mít rádio s ovládáním na zesilovač a rádio (sériový repra) kompletně odbassovat (včetně oválů) a basslevel na maximum nasměrovat na subwoofer. A garantuju Vám, ?e si ani nevzpomenete na to, ?e Vám chybí vej?kový repra (pokud jste o nich uva?ovali).

Otevřeme diskuzi? :twisted:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 2:06 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 13, 2006 4:18 pm
Příspěvky: 413
Bydliště: UHERSKE HRADISTE
Zdravím, chci se zeptat, kdo měnil repra v předních dveří, tak jaká je tam montá?ní hloubka a kolikátky tam máte(13cm, 16cm)????

_________________
NO FEAR


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 2:13 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
For Jinoch : jinochu kde sis vybiral ty repraky ? do auta ??? jako na jaky obchode ? posli link pls :) chtel bych jsem se juknout... diky moc zatim hoj


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 2:15 pm 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 10, 2008 9:43 am
Příspěvky: 449
Spí? ty 13cm, kokal jsem jaký jsou vzadu a ve předu budou asi ty samý... Ale určitě se tam dá dát jinej rámeček. Mám dokonce dveře, ve kterých jsou rámečky na tu?ím 6"x9" bedýnky.. nebo ty men?í.. to jsem neměřil. Nesmí? se toho bát, musí? ty dvaře odstrojit a pak sám uvidí?.. V nejhor?ím vyřízne? tu sériovou mří?ku, kdyby to bylo joo hodně ven.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 2:18 pm 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 10, 2008 9:43 am
Příspěvky: 449
Thomas... Já vlezl do obchodu, řekl jse, ?e chci to a to... a ?el jsem domů. Jinak slu?nej internetovej obchod je www.ahifi.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 6:32 pm 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 02, 2008 5:02 pm
Příspěvky: 985
Bydliště: sr20de
trochu som obrusil ten plast biely a tapacir a vesli tam tusim 16 cm
Obrázek
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 8:47 pm 
Offline
Zkušený NXák
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 18, 2007 9:12 pm
Příspěvky: 244
ja tam mam magnaty ale ted netusim kolik a krabice je uz vyhozena :)) ale tusim, ze to je 4*6" :) krasne tam padly, je fakt, ze by tam bodl rozmer 5*7(8) a bylo by to idealni...

_________________
100nx, 204km/h - 5900rpm
GA16DE
fabia I (40kw)
fabia II (51kw)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 10:01 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
for mylan: dalo ti hodne prace to takhle upravit ?? taky planuju vymenu.. tak jestli to jinak mam nejak upravit :) a jaky repro by jste mi tam doporucili do tech dveri ?


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
 Příspěvek Napsal: úte črc 22, 2008 11:03 pm 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 10, 2008 9:43 am
Příspěvky: 449
Thomas: Hele ten bílej podklad... nebo řekněme přípravek s mů?e? koupit a na něj přidělá? repro jaký chce?... a pořád platí pravidlo.. čím vět?í, tím lep?í. Hlavně to dobře odhlučnit.. ale to platí spí? o těch vzadu, vepředu to je?tě nemám odzkou?ený.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Obsah fóra » Servis » Tuning


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz