Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » 100 NX klub » Klubová auta 2010




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: poslední rozloučení
 Příspěvek Napsal: čtv bře 24, 2011 12:32 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 10:29 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Praha
S politováním Vám oznamuji že po dlouhodobém koma sem musel nechat odpojit moje NXo od přístrojů a poslat na onen svět.

Začalo to krásně koupil jsem své NX a prožili jsme spolu mnoho krásných šťastných chvilek. Bohužel několikrát bylo atakováno zvenčí násilníky a spodinou společnosti. Po několika málo útrapách a vyměnění pár dílů se mi opět uzdravilo a sloužilo dál.

Jednoho dne ale nezůstalo konání oněch živlů jen u vykradení ale přešli rovnou k UKRADENÍ. tzn že v noci z 13. na 14. ledna 2011 zmizelo mé NX z místa kde jsem ho zaparkoval.
Vše jsem řádně nahlásil Policii a ty mi NX (k mému velkému překvapení) našli a 21.3.2011 mi to i oznámili. Pan policista konstatoval do telefonu že autu chybí kola. To mě nepřekvapilo protože na nich byly dobrý gumy. Zapoměl se ovšem zmínit že to není jediné co chybí. Kromě standartně kradených věcí jako je baterie a zapalovací kabely se svíčkami v NXu nebyly ani vzpěry kufru reproduktory dokonce ani klakson.

Jednoznačně šlo auto na díly protože místo mého plata v kufru s reprákama přistálo v autě jiné z jiného NX. Samozřejmě auto v takovém stavu se špatnými tlumiči nemělo smysl zachraňovat ani na díly.

A proto jsem ho se slzou v oku poslal na ekologickou likvidaci. Bylo to pro mě bolestivé jelikož to bylo moje první auto a měl jsem k němu velice hluboký citový vztah i přes narážky a posměchy mých kolegů (kteří jsou vysazeni na Škodovky jelikož dělám ve Škoda servisu).

Nicméně auto už mám jiné ale NX to není takže se tímto nekrologem chci s Vámi rozloučit a pokud je v klubu i ten kdo mi zprznil mého mazlíka doufám že si šáhne do svědomí a uvědomí si že na cizí věci se nešahá a byť to není auto za milion spůsobí tím velkou škodu

MĚJTE SE A SMĚJTE SE Melich


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: poslední rozloučení
 Příspěvek Napsal: čtv bře 24, 2011 12:54 pm 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 02, 2008 12:22 pm
Příspěvky: 1494
Bydliště: Sokolov
Tak to je fakt sílá a mrzí mě to .Nezbývý mi jen než Ti popřát aby se Ti nikdy víc nic podobného nepřihodilo

_________________
Adrenalin pro můj život...

Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: poslední rozloučení
 Příspěvek Napsal: pát bře 25, 2011 4:56 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Je to škoda... Některým lidem ruce zpřerážet... :pohlavek:

Tak přeji, ať s příštím autem máš více štěstí a když se za námi budeš chtít někdy přijít podívat sem na forum, nebo přijet podívat na některý ze srazů, budeme rádi. :wink:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Obsah fóra » 100 NX klub » Klubová auta 2010


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz