Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » 100 NX klub » Klubová auta 2010




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 07, 2010 6:11 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Sezona 2008:
Připomínat žluťáska už není moc třeba, jen takto vypadalo rozloučení s mým prvním NX...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a oficiální uvítání "red dragona" :devil: :driver:

Obrázek

Takto vypadal Red dragon na začátku, když se mi dostal do rukou... :wink: To se psal podzim roku 2007.

A hned se na něm začalo pracovat... Vyvaření, výměna oleje a filtru a na jaře 2008 jsem už vesele mířil směr Německo pro komplet bodykit od JOY. A aby toho nebylo málo, zrovna přišel na NX i nový zadní díl výfuku od OTTO racing:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nezapomnělo se ani na trochu muziky...

Obrázek

A takhle vypadalo autí i s bodykitem...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a tady u? nakoupeno něco na muziku na leto?ní rok (která posílí a nahradí loňskou):

Obrázek

Obrázek

A na podzim ještě přišel do NX nový volant:

Obrázek

Obrázek

A nová řadička:

Obrázek

Tak to je taková malá rekapitulace sezony 2008... :wink:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 07, 2010 6:21 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Sezona 2009 byla na události a úpravy méně výrazná než sezona 2008, takže jen ve stručnosti ty hlavní. :wink: 8)

Takto se Red dragon loučil se sezonou 2008 na Tuning salonu Brno 2008:

Obrázek

a takto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A tento vzhled byl na začátku sezony 2009 - zavařené lišty, zatmavené okna, upravené prahy JOY a křídlo (z populární první verze 100NX od FUFUa)...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A že nejen designem živo je auto... Aby bylo NX trošku slyšet... Místo bassreflexu od MacAudia přišel do kufru tenhle drobeček...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A aby se neřeklo, že zapomínám na srdce NXka... Rudý drak dostal lepší "horní cesty dýchací". :wink: :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A takhle pak vypadá CAI od AEM přímo na 100NX:

Obrázek

Obrázek

Mezi novinky by se dal započítat nový centrál na DO a pár dalších drobností. Takže to byly změny na začátku sezony 2009 (většina úprav provedena přes zimu či na začátku jara).

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 07, 2010 6:22 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Před Nissan srazem šlo NX alespoň provizorně do barvy... Na křídle se zaexperimentovalo s možná budoucím odstínem laku - bordo metal. Ale výsledný odstín bude nejspíše jiný... :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 07, 2010 6:25 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Během sezony jsem už pak jen spíše navštěvoval některé tuningové srazy, na práci na autě už nebylo příliš času... :roll:

Ale i na srazech jsem reprezentoval klub... :wink:

Třeba v Popicích jsem trošku vyhnal pavouky z výfuku a zajel si sprintíky. Jako soupeř proti mě vyšla Honda Prelude (mrkačka) 2.0 16v - 106 kW údajně. A takhle to dopadlo...

http://www.youtube.com/watch?v=iR_t6G8WmWs
a
http://www.youtube.com/watch?v=xw671sgyGkU

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 07, 2010 6:41 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Letošní zima zatím probíhá poklidně, NX je alespoň v garáži a čeká, až bude chvíle volna na něm začít naplno pracovat... Co je již ale jasné, tak bude opět změna v audiozástavbě - z nynějších audiokomponent zůstanou v autě jen dva reproduktory Boston vedle zadních sedaček, které se (i přes svou malou velikost) doposud staraly o středy a výšky. Rozloučil jsem se již také se subwooferem FLI a na příští sezonu se bude o bassování starat nějaký jiný subík... :joker: Rádio Pioneer bude vyměněno za lepší model od firmy Panasonic (kdo se mnou jezdili v Laguně, vědí, které rádio myslím). Repro v předních dveřích (které jsou ještě původní a už téměř nefunkční) budou vyměněny za reproduktory značky FLI. Zbytek zástavby není ještě úplně přesně znám, ale co nejdříve se bude vědět více... :wink: 8) Ještě jedna novinka týkající se zástavby bude natažení nové kabeláže - 10ková kabeláž bude vyměněna za silnější 20ku. :wink:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 07, 2010 8:46 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 08, 2007 5:34 pm
Příspěvky: 2035
Bydliště: Bystrice nad pernstejnem
wossik píše:
Letošní zima zatím probíhá poklidně, NX je alespoň v garáži a čeká, až bude chvíle volna na něm začít naplno pracovat... Co je již ale jasné, tak bude opět změna v audiozástavbě - z nynějších audiokomponent zůstanou v autě jen dva reproduktory Boston vedle zadních sedaček, které se (i přes svou malou velikost) doposud staraly o středy a výšky. Rozloučil jsem se již také se subwooferem FLI a na příští sezonu se bude o bassování starat nějaký jiný subík... :joker: Rádio Pioneer bude vyměněno za lepší model od firmy Panasonic (kdo se mnou jezdili v Laguně, vědí, které rádio myslím). Repro v předních dveřích (které jsou ještě původní a už téměř nefunkční) budou vyměněny za reproduktory značky FLI. Zbytek zástavby není ještě úplně přesně znám, ale co nejdříve se bude vědět více... :wink: 8) Ještě jedna novinka týkající se zástavby bude natažení nové kabeláže - 10ková kabeláž bude vyměněna za silnější 20ku. :wink:

to bude masakr


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 21, 2010 9:54 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
tesim se na fotky..ja uz ladim subb bednu.. snad ji vyladim.. zatim mi moc pekne nehrala..ale padne krasne do nx..:-)presne na miru dva subiky jedna budna..:-) mozna bych nechal plato z dtd uz vyriznute s dirami na ovaly primo do nx ..ja si tam dam asi origo..

_________________
NISSAN 100NX 2.0 GTi...Již čtvré NX v mém vlastnictví


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: ned úno 21, 2010 10:28 pm 
Offline
NX maniak
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 02, 2008 5:02 pm
Příspěvky: 985
Bydliště: sr20de
:tanec:

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: pon úno 22, 2010 1:04 am 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Tak o subíku je rozhodnuto, dokonce už i koupen a k němu musel přijít i nový zesilovač, protože bohužel ani jeden z těch 3, co mám, by ho nezvládl vykrmit dostatečně... :roll: Tak jsem zvědav, jak to dál vymyslím s kompletací, protože se bude muset asi uzpůsobit zadní plato apod. Prostě bude to ještě zábavné, ale hlavní je, že vše už je doma a nachystané... :wink:

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: pon úno 22, 2010 2:10 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
to wossik hlavni je to mit v aute a ne doma na posteli jako ja:-D :lol:

_________________
NISSAN 100NX 2.0 GTi...Již čtvré NX v mém vlastnictví


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: úte úno 23, 2010 10:41 am 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Honzo tak to jsem zvedavej jak to bude hrat :) pac to co jsi mel na sraze... to hralo taky velice pekne :) takze pokud rikas ze musis menit i zesik.. tak to bude poradnej rachot :D:P... tak to jsem zvedavej :) viss ze ja se o hudbu taky zajimam :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: úte úno 23, 2010 11:28 am 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 08, 2007 5:34 pm
Příspěvky: 2035
Bydliště: Bystrice nad pernstejnem
to bude masakr


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: úte úno 23, 2010 4:05 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
tajwan píše:
to wossik hlavni je to mit v aute a ne doma na posteli jako ja:-D :lol:


Jj, já vím... Spoustu komponent mám doma víc jak půl roku a nebyl čas to zpracovat... Hlavně taky jsem tušil, že ten FLI, co jsem tak měl, že nebude finální subwoofer a tak jsem nechtěl uzpůsobovat plato pro tento subík... Tenhle by už snad mohl být finální. Uvidím, až ho zapojím, jak bude hrát... Každopádně je to návrat k jednomu subwooferu a navíc opět do bassreflexu, tak jsem zvědav, jaké to bude. Co jsem slyšel nižší řadu subíku od té značky, tak hrála velmi hezky a hlavně hrála hodně přesně basy, fakt krátké ostré basy byly krátké přesné ostré basy a ne nějaké nespokojené zabručení. Tak jsem osobně zvědav, jak bude hrát tento. Dokonce už se mi v hlavě rýsuje vize, jak by mohlo vypadat plato, aby to i hezky vypadalo... :joker:

Thomas17 píše:
Honzo tak to jsem zvedavej jak to bude hrat :) pac to co jsi mel na sraze... to hralo taky velice pekne :) takze pokud rikas ze musis menit i zesik.. tak to bude poradnej rachot :D:P... tak to jsem zvedavej :) viss ze ja se o hudbu taky zajimam :D


Jj, ten FLI byl velmi slušnej a hrál moc hezky... Proto jsem ho prodával za tu cenu co jsem ho prodával a pod určitou částku bych v žádném případě nešel a raději bych si ho nechal. Protože spokojenej jsem byl. Jen jsem zatoužil zpátky po nějaké bassreflexu, které přece jen jsou velmi dobré jak na zvuk dovnitř (na což jsou fakt hodně dobré uzavřené ozvučnice), tak i na show, když se otevře kufr... :wink: Tam bohužel uzavřená ozvučnice trošku ztrácí...

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: úte úno 23, 2010 8:52 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Rozumim =) ale doufam ze to das to kupy :) opravdu se nato tesim :) jinak ja mam v planu bud jeden woofer a nebo dva... zalezi jak budou penizky :) ale je fakt jedne veci ze treba NX ma uplne jinak delany kufr, tim padem zni v nem hudba jinak nez treba v tom Subaru.... ale ja ted nez dam woofer si chci prispusobyt reproduktory a podle toho se rozhodovat dal :) ale jak jsem psal ve svem topicu budu se radit s profikama, a mozna bude unich i montaz :) takze by to melo byt udelany dobre... ale NX si chci delat sam.. max rada odnich :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wossik a projekt Red dragon
 Příspěvek Napsal: úte úno 23, 2010 8:56 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: sob lis 18, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 1174
Bydliště: Hradec Králové
ja tohle vyresil.. pres zimnu mam jeden woofer jak mel wossik ten prvni.. MAC a pres leto pujdou dva subiky..nemam proste dve auto jako nekdo:-P :P

_________________
NISSAN 100NX 2.0 GTi...Již čtvré NX v mém vlastnictví


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Obsah fóra » 100 NX klub » Klubová auta 2010


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz