Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Pokec » Všeobecný pokec




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:51 am 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
ja bych si to klidne dal :D ale nedjriv si musim udelat Slohovku a jeste par veci do skoly :D.... cekam jaky roman mi ted napise Honza nato :) jestli neco napise :)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 1:54 pm 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 09, 2007 8:03 pm
Příspěvky: 1435
Bydliště: Brno
Tak hoši po vaších člancích neboli romanech jsem si musel dát kafe a cigárko :smoke: a bych to celý přečetl mno musím usoudit stoho že tome jsi mladej ale to skoro každej znás a taky jsme byly takový jako ty a někteří stále jsou, u tebe se mě libí že máš svuj názor a nebojíš se ho říct což se cení a nikdo tě tady odsud nevyhazuje ti jsi tady dobrovolně jako každej znás stím že daváš subárku víc času než Nx to je tvoje volba časi se mění a mi sním subarka jsou moc pěkný autička taky se mě libí zvlašt STI ale ja se na to mužu dívat jen venku nebo na obrazku a jsem rád za to co mám někdo nemá to ani co mam já proto U NX stále zustavám už jsem měl aji par možností mejt 200sx od Brachy ale to auto jsem nechtěl vydím jak 200 je finačne naročná :driver: ale jinak je moc pěkná a proto vtom fandím bratrovy a mužu říct to co dělá bratr tak skusil hodně firem a spol a rozhodl se vše udělat sám jasně něudělá to třeba uplně jak profik ale co se člověk nenaučí tak si neudělá sám a myslím si že on se toho naučil hodně a hodně věci udělal poctivě kolikrat aji lepší než v nějaké odborné dílně a staloho to moc penez a usilí a času ale myslím že on na to muže bejt pyšnej když to tak zhrnu tak někteří lidé si to udělají samy když maj čas a spol někteří to zas šupnou do odborné dilny ale to jsou zas ti tdruzí co nemaj moc času ale maji nato zas peníze a taky se na to nadřou sice ne pod autem ale zas v praci aby na ten tuning měli :wink: a co se tiče homologace to je věc názoru prostě homologovanej díl je sice krasnéj ale spoustu lidí na ten díl nemá že tak se koupijou třeba kopii toho podleho mýho selskýho nazoru si myslím že když aji nehomogovanej díl přidělam pořadně tak to bude plnit stejnej učel jako homologovanej zase k čemu je když vezmu díl s astem a neodborně ho přidělám co se stane samozřejmě taky tím budu ohrožovat lidi na pozemní komunikaci prostě jsou to nesmysli aji něco zlí je k nečemu dobrý je to věc názoru někdo semnou bude souhlasit a zas někdo řekne že píšu kokociny vždy se najde pro a proti :!: :!: :roll: k tomu tuningu jsou ruzná podvětví pod tímto slovém někdo má tuning jakože tuning ladit motor a spol někdo má zas jako show car pak máš třeba RAT scenu což je zas nějakej novej styl orezlý škodovky a spol :D prostě doba jde dál a slovo TUNING už taky pokořilo hodně věcí a názoru samozřejmě jsou na silnici mnoho rádoby tuzingářu co ohrožujou provoz ale to naši politiku a spol nezajimá to jako kdybych to přirovnal k rasismu sice je to blbé přirovnány ale je to tak někdo rád černé,bilé žluté a spol tak je to aji s tuningem někdo rád takový auto druhý zas makový takže bych to zhrnul tak že ten pořad něco kritizoval což bylo v pořádku ale taky na druhou stranu tak měl dát tu lepší věc k tuningu.. :driver: :driver: :driver: :driver:

_________________
Maximalka zatím 235 KM/H ale jelo by víc :-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:03 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
Jinak jsem to hodil i na slovenskej server a nazory jsou jednoznacne...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:06 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
Zaslal: 02 január 2010 19:21 Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

zaujimava reportaz hodna dlhsej krcmovej diskusie ... ludia co tomu moc nerozumeju si casto pletu pojmy tuning a tuzing. Skusim to v kratkosti popisat:
tuning - uprava vozidla za ucelom zlepsenia jeho estetickych, jazdnych, brzdnych, aerodynamickych ci audiovizualnych (autohifi) vlastnosti vozidla
tuzing - tymto terminom sa oznacuje akakolvek "uprava" vozidla zhorsujuca jeho povodne vlastnosti ci samotny vzhlad (navesanie doplnkov z cerpacich stanic a zo supermarketov, spilene pruziny za ucelom znizenia vozidla, pridanie co najvacsieho kridla na zadnu cast vozidla, rozne napisy typu 4x4 a tdi na starsich skodovkach 120 a favoritoch a pod)

Vseobecne povedane tuning vzdy bol, je a asi aj bude len o peniazoch, vo vynimocnych pripadoch aj o upravcovej sikovnosti. Kto ma peniaze si moze dat auto profesionalne upravit, kto ma menej penazi si musi "bastlit" upravy sam alebo s pomocou svojich kamaratov. Pre niektorych je to konicek ako kazdy iny, pre inych zivotny styl kde uz auto dostava pozornost aj na ukor rodiny... Ruku na srdce - kazdy z nas sa urcite rad otoci za vkusne upravenym autom

Naposledy upravil saurus dňa 02 január 2010 19:21, celkom upravené 1 krát.

Návrat hore


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:11 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
Cely ten program bol spraveny dost jednostranne, nebolo tam ani jedno auto, ktore bolo naozaj upravovane po performance stranke, len sami styling. Z ludi ktory tam vystupovali tam spravili de***.
Niekde sa vyjadril clovek co tam vystupoval(myslim ze Bezouska), ze jeho komentare boli zostrihane tak aby sa im to hodilo do kontextu tohto programu.
Na druhu stranu tam, bola scasti povedana aj pravda, ale naozaj velmi jednostranne.

Návrat hore


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:12 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Tak Japo jsem moc rad ze ses vyjadril i ty :) prave jsem cekal jestli budes mit nejaky prispevek nebo ne :)

Takze zatim mas pravdu v tom ze venuji vice casu Subarku, ktery teda ted ma puceny sestra, takze na nem nemuzu nic delat.... Ale hned jak vydelam penize coz snad bude rychle tak budu resit vyvarku NX-ka a ver tomu nebo ne, i kdybych mezitim mel uz doma STI Subarku, tak bych o vikendech sedel,lezel apod... v dilne a delal na NX-ku, zacal to vsechno pěkně dávat dokupy atd... pak by prisla prihlaska, a jen co by to bylo prihlaseny, uz bych ho zase rozebiral, a daval tam Bodykit od Wossika =) takže ver tomu nebo ne, to co mam od Wossika neni tez Homologovany, a neresim to, a budu to pridelavat na auto, a taky sam doma v dilne, max z kamosovou ci bratrovou pomoci.... a hlavni co udelam. tka je to ze si sezenu poradny srouby abych vedel ze to bude poradne drzet :)

Je mi jasny ze veci jdou pomalu atd... protoze jsme jenom lidi, kteri makaj jak slupky a vidi minimum prace... takze upravy a vsechno jiny jde pomalu, jak rikaly v tom videu.. nekteri auto delaly treba 5let...=) a jak jsi psal, kolikrat je lepsi si to udelat sam a vedet ze ses k necemu priucil, a uz vis kde jsou treba problemova mista atd.... nekteri lide si to zas daj do tech firem, ale pak vubec nevedi jak urcite veci delat nebo tak.... vem si ze mnoha znas ale i jinych lidi, si meni samy doma olej,delaji rozvody,vymena pistnich krouzku, vymena cepu atd... atd.... a nekdo proste nema cas, a ani sajnu o tom jak to vymenit tak do daji do servisu od toho je tu mame.... ale misto treba 5tis co zato das ty ze si to udelas doma sam.. tak oni zato daji 10tis ,,,, jeto priklad proste....

K tomu ze tady jsem dobrovolne toje pravda.. jako kazdy.... a proste me se tu libi ta parta lidi, ze i kdyz kolikrat jsou strety nebo proste neco.... tak pak prijde sraz tam se tomu pri pivu nebo i normalne zasmejete a bavime se vsichni dal :) proste jsou nekdy dny kdo nema vubec naladu a je hnedka popudivej... coz ja to nekdy takhle mam.... a proste reknu to takhle, proc si neco precist, nebo zkouknout tady to video, a nerict k tomu svuj nazor ? od toho to sem dal Wossik, od toho je tu tohle forum.. aby se diskutovalo rikaly se nazory atd.... a ze nekdy dojde k hadce či vymene nazoru to se hold stava a takhle to uz chodi..... Takze tohle bych uzavrel =)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:13 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
jedineho normalneho cloveka co som tam videl bol ten s tym evolutionom , inak tam boli iba dve skupiny ludi . Jedny boli ty co robia zo svojich aut maskaradu a pripadaju si ako majstri sveta a ty druhy boli najmudrejsi na svete ktory vedia vsetko najlepsie. Chybali mi tam ludia ktory robia komplet upravy aut alebo ludia ktory si spravia pekny decentny tuning ktory nevyvolava zachvati smiechu ani nepritahuje ludi s iq hupacim konikom ktory potom tvrdia aky super tuzing clovek spravil.

Podla tych mudrych ludi co tvrdili, ze automobilky vedia najlepsie ake auto maju spravit, tak si napr nemozem ocalunit sedacky alebo vymenit chrciace reprodktory a radio lebo automobilka vie najlepie co je najlepsie pre ludi a podobne kraviny . Dal by som im jedinu otazku, preco vecsina automobiliek vzdy vytvori nejaku tu limitovanu ediciu aut a podobne. Vecsinou tam ide o detaily aut , vzhlad auta trosku doladia a podobne, ved to je predsa tiez podla nich tuning ktory k originalnemu autu nepatri a predsa to automobilky robia.

Takisto podla tychto kvazi odbornikov nepatri sa aby sa menili napr svetla. Ked si chce clovek dat do svojeho auto angel eyes namiesto svojich starych vyblednutych tak je automaticky vrahom auto a pri tom automobilky pre niektore auta davaju podobne svetla seriovo.

A takto by sme mohli pokracovat


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:14 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
...vybral jsem jenom par prispevku,aby jste si udelali obraz o reakci...,ponechavam bez komentare...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:17 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Rudo, uznavam... nekteri maji velice pekny nazor :) a ten co jsi dal tady jako ted posledni... stema angel eyes tak toje praavda... vzdyt nekteri to davaj hned od zacatku :) proste velice pekny nazoru :) skoda ze ty to davas bez komentare


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 2:28 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
...Thomasi...,spatne jsi pocopil...,ty prispevky nechavam bez komentare...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 3:44 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
jojo me to pak doslo.... =) to vis kdyz jsem to psal tak jsem byl asi pul hodky vzhuru tak me to jeste nemyslelo kloudne :D.... jako dlouho jsme nepokecali pamatujes si na me jeste vubec ?:D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: ned led 03, 2010 11:55 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 26, 2008 6:21 pm
Příspěvky: 1754
...ale tovis,ze jo...,akorat ze jsu tady malo.protoze nastali jine povinnosti,itd...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škvár České televize - Tuningová společnost
 Příspěvek Napsal: stř led 06, 2010 7:11 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 12, 2008 10:54 am
Příspěvky: 1319
Bydliště: Sloupnice
Rudo to znam.... ja taky ted skola, autoskola... prace abych mel na uziveni auta... atd... takze taky jsem ted minimum na netu.. max kdyz josu prazky,vikendy tak jsem hodne na PC jinac minimum


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Pokec » Všeobecný pokec


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz