Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » 100 NX klub » Klubové záležitosti - veřejné




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kalendář 2010
 Příspěvek Napsal: ned zář 20, 2009 11:52 am 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 28, 2007 8:11 pm
Příspěvky: 719
Bydliště: City Brnooooo
Už se nám pomalu zas bude blížit konec roku, tak myslím že je nejvyšší čas řešit kalendář na rok 2010. :-) Wossiku, co ty na to?

_________________
Život je svině... Ale já, su vetší...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kalendář 2010
 Příspěvek Napsal: ned zář 20, 2009 12:43 pm 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 08, 2007 5:34 pm
Příspěvky: 2035
Bydliště: Bystrice nad pernstejnem
[quote="Janice"][color=#00FF00]Už se nám pomalu zas bude blížit konec roku, tak myslím že je nejvyšší čas řešit kalendář na rok 2010. :-) Wossiku, co ty na to? jj mas pravdu taky jsem jsi uz rikal


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kalendář 2010
 Příspěvek Napsal: ned zář 20, 2009 4:24 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Docela mi čteš myšlenky. O kalendáři jsem už měl krátkou diskusi asi před 14ti dny jak s Japem, tak s Tomem. A hlavně před týdnem jsem byl na večeři s tou slečnou, co nám dělala kalendář loni a diskutoval jsem s ní mimo jiné i na toto téma. Bohužel však je letos ještě více vytížena časově než loni, takže říkala, že neví, jestli by ho stihla... Takže uvidíme, jak to celé bude.

Každopádně kalendář bude, když se nenajde lepší grafik, tak se do něj pustím osobně. :wink:

A v nejbližších dnech můžete očekávat e-maily právě s instrukcemi týkajících se těchto organizačních témat...

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kalendář 2010
 Příspěvek Napsal: stř zář 23, 2009 7:50 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
Dnes jsem navštívil v Lysé jistou firmu co se živí reklamou,potisků,samolepek a pod.Nechal jsem si udělat návrh na samolepky na auto a to Ve tvaru Nissan 100 nx.Na tom není nic zvláštního,protože skoro všichni tyto auta máme.Ale nechal jsem udělat návrh na samolepku dozadu co je odemykání kufru a samolepky na dveře.Když jsem řekl barvy aut co tu všichni maji,byla navržena samolepka srříbrná,která je prý vidět na všech barvách,neboť je z určitého úhlu reflexní.Cena je stejná jako u černé a nebo bílé a to je zhruba 1000 korun za 1 čtvereční.Což odpovídá zhruba dvěma nálepkám na dveře a jedné dozadu.Další věc je,že dělají i folie na sklo a to vychází také tak jako samolepky.V našem případě je to 2 000 až 2 500 na obě boční skla.Samozřejmě s certifikátem.Umí udělat i kalendář ale na to jsem se neptal,neboť to má v merku Wossik.Až pošlou návrh samolepek (asi příští týden) hodím to sem.Jinak auto si ofotila a návrh bude tak,jak by to na autě vypadalo.Sám jsem zvědav.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kalendář 2010
 Příspěvek Napsal: pát zář 25, 2009 10:33 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 15, 2006 1:19 am
Příspěvky: 2373
Bydliště: skoro Brno
Jojo, hoď sem pak návrhy, jsem na to zvědav. Ale myslím, že nynější nálepky nejsou špatné...

Jinak kalendář, záleželo by, jak by to vyšlo finančně... Ta firma, kde jsem je nechával dělat loni, byla při malonákladu nejlevnější, jakou jsem tady na brněnsku našel, takže asi tak...

_________________
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.. :)

Japan power - Nissan 100NX GTI targa
French comfort - Renault Laguna II 1.9dci


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kalendář 2010
 Příspěvek Napsal: sob zář 26, 2009 2:36 pm 
Offline
Člen klubu

Registrován: ned pro 16, 2007 4:48 pm
Příspěvky: 2583
wossik píše:
Jojo, hoď sem pak návrhy, jsem na to zvědav. Ale myslím, že nynější nálepky nejsou špatné...

Jinak kalendář, záleželo by, jak by to vyšlo finančně... Ta firma, kde jsem je nechával dělat loni, byla při malonákladu nejlevnější, jakou jsem tady na brněnsku našel, takže asi tak...

Neříkám že jsou špatné.Jen jsem se tam zastavil a zeptal.A kalendář bymožná udělala také,to nevím.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Obsah fóra » 100 NX klub » Klubové záležitosti - veřejné


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz